Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Espace III 3,0 v6 LPG

17 Wrz 2007 12:02 3967 8
  • Poziom 11  
    Witam, temat jak rzeka, ale im więcej czytam, tym mniej wiem :cry:
    Pomóżcie i podpowiedzcie.
    Potrzebuję wsadzić do mojego motoru gaz i mam spory problem z wyborem: Landi, BRC, stag ... i wyborów tysiące.
    Proszę o podpowiedzi i porównania.
    Pozdrawiam
    Wojtek
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 12  
    a jaki tam jest wtrysk paliwa ?? siemens czy renix /?
  • Moderator Samochody
    To zależy, jaki rodzaj instalacji chciałbyś zamontować, drugiej generacji, czy sekwencję. Poniżej podaję lin do strony AC Autogaz, czyli producenta sterowników STAG. Uważam, że to są bardzo dobre sterowniki, a firma jest bardzo zainteresowana doinformowaniem klienta n/t ich funkcjonowania, o czym przekonasz się studiując stronę:
    http://www.ac.com.pl/autogaz/
  • Poziom 13  
    zakładaj staga 300 i będziesz zadowolony tylko znajdź sobie dobrego gazownika żeby dobrze ustawił to na pewno będziesz zadowolony.
    Ja montuje na Podkarpaciu a dokładniej w Kolbuszowej jak masz pytanie to dzwon 0697963628 ja najwięcej montuje staga 300 i klienci są zadowoleni!
  • Poziom 11  
    Powiedzcie słówko, mam ofertę w Krakowie na KME Diego + wtryskiwacze Valtec lub Magic w tej samej cenie, tzn. całość za 3500, co jest najniższą ceną za sekwencję w Krakowie, do jakiej dotarłem, pomijałem niepolecanych gazowników. Powiedzcie, czy warto szukać dalej STAGa czy KME jest OK, ponoć lepszy (???). Oczywiście mam ofertę na BRC sequent 56 z 2 letnią gwarancją i assistance za 4000 (promocja). Jak później po gwarancji z częściami do ww. systemów? Chodzi mi głównie o wtryskiwacze itp. rzeczy, które trzeba wymieniać, tj. za ile i co ile i po ile szt. naraz, np. wszystkie czy pojedynczo? Oczywiście orientacyjnie, proszę. Co doradzacie?
  • Poziom 13  
    załóż sobie staga 300 jest naprawdę dobra ja u siebie montuje za 3400zł + 100 za butle w koło. mesle ze stag będzie lepszy niż diego! taniej mam 300zł niz w rzeszowie
  • Poziom 2  
    co do tego silnika to powiem wprost: trzeba wiedziec jak to zrobic! meczylem sie z nim dwa tygodnie ale przynioslo to efekty!! pozdr dla rumum-r32! AGS rzeszow!
  • Poziom 11  
    Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego 2008 Roku!!!
    Dziękuję Wszystkim za zaangażowanie.
    Szukałem i znalazłem.
    Chciałem założyć BRC S-56. Nie udało się. W tym aucie wtrysk jest "liniowy". BRC nie będzie z takim wynalazkiem poprawnie pracowało. Poszukiwania doprowadziły do gazu III generacji IGS Landirenzo. I tak się stało. Krótkie ustawienie i regulacja i Renia śmiga jak nowa. Dodam, że koszt instalacji z butlą 47 litrów zamiast koła i z pokrowcem wyniósł 3600 w Krakowie. Cena z gwarancją na 2 lata i bez limitu kilometrów.
    Pozdrawiam
  • Poziom 11  
    I na tym temat kończę, gdyż nie widzę więcej zainteresowania. Pozdrawiam wszystkich.