Czesc, szukam wszedzie jakiegos softu do lpg i nic! Do landi renzo potrzebny jast program z tzw. kluczem do portu lpt , program posiadam ale klucza ni cholery, ktos wie czy mozna taki program uruchomic bez tego "klucza" a moze mozna go latwo zrobic bo przeciez to tylko jakas przejsciowka na port lpt!!! I jeszcze jadna sprawa do centralek lpg ustawia sie "mapy" dla roznych pojazdow, zazwyczaj mozna je samemu zaprogramowac ( tylko kilka godzin jazdy z laptopem) proces troche zmudny i czasem baaardzo niebezpieczny 8O , ale mozna je przeciez tylko wgrac!!! Tylko gdzie je znalesc, moze ktos wie???