Siostra jest w stanach i chce mi kupić telefonik
Moje pytanko jest takie czy ten telefon będzie działał w Polsce oraz czy jak niema polskiego menu wielkim problemem będzie wgranie go i ile by to kosztowało
Konkretnie chodzi o ten model
http://www.pcrichard.com/catalog/product.jsp?productId=4142&parentCategoryId=4&categoryId=100000&subCategoryId=100030&
Oczywiście dodatkowe pytanko jest jakie macie opinie na temat tego telefonu
Moje pytanko jest takie czy ten telefon będzie działał w Polsce oraz czy jak niema polskiego menu wielkim problemem będzie wgranie go i ile by to kosztowało
Konkretnie chodzi o ten model
http://www.pcrichard.com/catalog/product.jsp?productId=4142&parentCategoryId=4&categoryId=100000&subCategoryId=100030&
Oczywiście dodatkowe pytanko jest jakie macie opinie na temat tego telefonu