Witam. Posiadam Marantza CD 4000. Jego wyświetlacz świeci ale bardzo słabo w dzień nic nie widac, dopiero gdy jest ciemno można zobaczyc cyfry ale tez nie za dobrze. Czy ktoś wie jaka może byc tego przyczyna??
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam