Ponieważ jestem laikiem w tej dziedzinie prosze o pomoc podłączenia automatu schodowego.
Nabyłem taki automat (schemat poniżej) i nie mam pojęcia jak to podłączyc tzn. z automatu wychodzą zaciski 5,6,7,8 ok., ale co oznacza litera S, N, który faza, który zero, jakie należy użyć włączniki dzwonkowe, czy takie zwykłe jak do właczenia światła w pokoju, czy muszą być zastosowane dwa włączniki i dwie żarówki, czy może być ich więcej, lub mniej. Nie rozumiem też co powinno być podłączone do zacisku nr 6.
Prosze o pomoc i prostsze wyjaśnienie schematu.
Nabyłem taki automat (schemat poniżej) i nie mam pojęcia jak to podłączyc tzn. z automatu wychodzą zaciski 5,6,7,8 ok., ale co oznacza litera S, N, który faza, który zero, jakie należy użyć włączniki dzwonkowe, czy takie zwykłe jak do właczenia światła w pokoju, czy muszą być zastosowane dwa włączniki i dwie żarówki, czy może być ich więcej, lub mniej. Nie rozumiem też co powinno być podłączone do zacisku nr 6.
Prosze o pomoc i prostsze wyjaśnienie schematu.