Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Auto alarm Clifford

wloc 19 Nov 2003 01:15 8642 10
    wloc
    Level 34  
    Alarm jak wyzej po odlaczeniu akumulatora i ponownym podlaczeniu nie reguje na piloty. Moze ktos poradzi jak je wprowadzic
    p_wojtek
    Level 11  
    wloc wrote:
    Alarm jak wyzej po odlaczeniu akumulatora i ponownym podlaczeniu nie reguje na piloty. Moze ktos poradzi jak je wprowadzic

Podaj dokładniej jaki alarm. Clifford to nie wszystko. Concept 50?Concept 60? (przyciski na pilocie 4+1)
    Może Avital, który też szedł pod tą marką? Jeżeli Avital to który? Mark II, czy Mark III? (przyciski na pilocie 3+1)
    Na krótką metę pomoże wypięcie centralki i jej ponowne włożenie. Samo programowanie na niewiele się zda. Po wprogramowaniu najprawdopodobniej po dwóch dniach zgubi piloty, jeżeli się w ogóle da zaprogramować.
    Generalnie masz do wymiany pamieci (93c46) zarówno w pilotach jak i w centralce.
    Wymiana pamięci w centralce wiąże się z pewnym trickiem, ale o tym potem.
    wloc
    Level 34  
    Jest to napewno clifford pilot czteroprzyciskowy jeden duzy przycisk itrzy male sprawdze jeszcze raz model bo niejestem poewien ale to chyba byla Concept 20
    wloc
    Level 34  
    Dzieki p-wojtek za pomoc zachowam to dla siebie
    rogacek
    Level 11  
    Witam. Mam taki sam problem. Clifford 20 w aucie nie uzywany przez jakiś czas i niereaguje na piloty. Będę wdzięczny za pomoc.
    Ambulans
    Level 21  
    Chyba będzie taniej i prościej wymienić centralke na nową niż to naprawiać. :!:
    rogacek
    Level 11  
    pilota mam z 5 przyciskami. podobno można go zaprogramować do systemu
    J_Bravo
    Level 27  
    mam ten sam problem. mam centralke firmy clifford ktora przestala reagowac na piloty. prawdopodobnie to concept60 albo challenger(jakis). ulotki takich alarmow dostalem przy zakupie samochodu. na pilotach jest 4+1 przyciski (jeden duzy i 3 male i dodatkowo z boku jeden).
    kolo bezpiecznikow niema zadnego przelacznika. w serwisie krzykneli mi za naprawe 300 zl (kasowanie pamieci i programowanie pilotow)+ 70 zl za wstawienie przelacznika.
    za taka cene moge wstawic nowy alarm, ale podobno ten co mam jest bardzo dobry wiec mam dylemat.
    czy ktos pomogl by mi naprawic ten alarm?
    czy moge zaprogramowac piloty bez przelacznika serwisowego ?
    nikolinda
    Level 1  
    clifford 20 ma wieczysta gwarancje:)wiec mozna wyslac do W-wy(adres na ich stronie internetowej)- a oni programowanie zrobia za darmo(obciaza cie tylko kosztami wysylki:6+12 zl!!). mi ten alarm co kilka tygoni sie "wieszal", az ktoregos dnia po prostu przestal reagowac na piloty... w warszawskiej centrali powiedzieli mi ze w tym modelu co pewien czas(ma juz 7 lat)trzeba pamiec programowac...

pzdr
    jangiere
    Level 19  
    O "wieczystości" zapomnij. Wszystkie szczegóły są opisane w gwarancji, m.in. pierwszy właściciel, coroczne przeglądy, itd. .
    Zacznij od dokładnego sprawdzenia na obudowie centralki jaki to model alarmu. Opisujesz, że może to jest C60 lub Challenger. To jest duża różnica, tym bardziej, że istniały i działają do dzisiaj C20, XL. Procedury programowania mają oczywiście różne. Napisz dokładnie jaki to alarm, a na pewno otrzymasz poradę. Pozdrawiam