
Bardzo dziękuję za pomoc ale przyznam się że tą informację ja mam. Miałem problem z jednym CP375 że ten opis nie pasował. Mam pilot MAK 2002 maxi i wprowadzałem ten kod i nie obsługiwał on trybu serwisowego, i tak zostałem w kropce. Telewizor gra na gotowym wsadzie pamięci ale podregulować minimalnie przydało by się i nie mogłem zgodnie z tym opisem i tym pilotem. Myślalem że jest jeszcze jakaś tajemnica w tych telewizorach której nie znam.
Jeszcze raz dziękuję za odzew !!!