Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Oferty pracy dla elektroników

JustynaJ 26 Wrz 2007 10:31 2082 9
  • #1 26 Wrz 2007 10:31
    JustynaJ
    Poziom 2  

Witam. Mamy obecnie sporo ofert pracy dla osób z wykształceniem elektroniczym (zarówno dla inżynierów, jak i osób po technikach elektronicznych). Wiele z tych ofert dotyczy działu jakości. Oferty dotyczą firmy w woj. kujawsko - pomorskim (Toruń i okolice). Osoby zainteresowane prosze o kontakt drogą mailową: justyna.jozwiak(malpa)manpower.waw.pl W razie pytań służę informacją.

Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  • #2 26 Wrz 2007 11:56
    Ewaryst
    Poziom 13  

Pewnie znowu Sharp w Łysomicach? Dobrze, że nie szukam pracy...

• #3 26 Wrz 2007 14:07
    JustynaJ
    Poziom 2  

Tak, poszukujemy też pracowników do Sharpa, ale nie wiem skąd ta niechęć, gdyż mamy kilka całkiem intratnych ofert pracy, zwłaszcza dla specjalistów.

• #4 26 Wrz 2007 22:03
    sztomi
    Poziom 16  

JustynaJ napisał:
    .... nie wiem skąd ta niechęć, gdyż mamy kilka całkiem intratnych ofert pracy....

Na tym forum niechęć budzą wszelkie ogłoszenia nie zawierające przedziału wynagrodzenia.
    Rzeczywiście specjalistów tu nie brakuje, a tacy nie lubią tracić czasu na wysyłanie CV,
    dzwonienie i umawianie się na rozmowę by dopiero tam dowiedzieć się ile mogą otrzymać (a najczęściej jest to mniej niż mają teraz).
    Więc skoro to takie intratne oferty to może by tak zaoszczędzić wszystkim czasu i podać wysokość wynagrodzenia!

• #5 26 Wrz 2007 23:30
    tadziu47
    Poziom 22  

Witam !

Kolega " sztomi " słusznie napisał ; :arrow:
    Więc skoro to takie intratne oferty to może by tak zaoszczędzić wszystkim czasu i podać wysokość wynagrodzenia !

Podzielam w/w opinię ! :!:
    Pozdrawiam ! :D

• #6 27 Wrz 2007 01:46
    chudymisio
    Poziom 2  

Dołączam się do przedmówców.

Należałoby dodać, że to na prawdę nie chodzi o motywację. Sama obecność ludzi na forach elektrody, świadczy o zainteresowaniu i ciągłej chęci rozwijania swoich umiejętności.

Nie chodzi więc wyłącznie o pieniądze, jednak każdy ceni swój czas. Proponuję więc dogadać się z potencjalnymi pracodawcami, by chociaż na próbę zgodzili się podać w paru ogłoszeniach widełki wynagrodzenia. Efekt gwarantowany :D

• #7 27 Wrz 2007 14:23
    JustynaJ
    Poziom 2  

Już spieszę z odpowiedzią. Reprezentuję Agencję Pracy i nasze zobowiązania wobec Klientów nie pozwalają nam na przedstawianie stawek przez Klientów proponowanych - tym bardziej na forach internetowych i nie mam na to wpływu niestety.

Wracając do meritum - przesłanie aplikacji nie zabiera dużo czasu, więc zwyczajnie zapraszam osoby zainteresowane. Mamy sporo kandydatur - to po prostu jedno z wielu źródeł przez jakie próbujemy znaleźć tych najlepszych. Ja natomiast kontaktuję się z wybranymi (najciekawszymi) osobami prezentującymi swoje kandydatury i osobiście z tymi osobami rozmawiam.

Tak też - zainteresowane osoby zapraszam; niezainteresowanym za komentarze dziękuję. Myślę, że temat wyczerpany - zapraszam do osobistego kontaktu ze mną. Wszystkich innych serdecznie pozdrawiam:)

• #8 28 Wrz 2007 18:10
    mazerlok
    Poziom 14  

a no tak...
    agencja pracy...
    znajoma to przerabiała. rewelacyjna praca, zarobki niby tez nie najgorsze ale...
    no właśnie to ale! okazało sie ze agencja pobiera z jej wypłaty pewną kwotę pieniędzy za to ze zaoferowała jej pracę. i chociaż pracowała w firmie X pieniądze dostawała przez agencję, która sobie haracz ściągała w "majestacie prawa".
    dlatego nikt, nigdy, nigdzie nie napisze jak na prawdę wygląda kwestia wynagrodzenia.
    tego dowiaduje się człowiek dopiero kiedy zobaczy umowę którą miałby podpisać.
    p.s. agencja dostawała również pieniądze od firmy X za znalezienie dla niej pracowników!!!

• #9 09 Paź 2007 16:20
    pallmall
    Poziom 11  

tak działają wszystkie agencje pośrednictwa :cry: ,przynajmniej te z którymi miałem styczność...w końcu nie musisz z nich korzystać :D .

• #10 09 Paź 2007 20:03
    CENTURION_ALARMY
    Poziom 22  

W końcu też oni łapią ludzi prosto po szkołach bez praktyki. Kto z nas z dłuższym stazem w projektach poszedł by pracować na linię i jakość za 1200 pln?
    - żółtodziób po pierwszą pracę - tak