Problem wygląda następująco:
podczas pracy w windzie nie ma żadnych problemów, nawet w dużych rozdzielczościach. Po włączeniu trybu DOS np: przy uruchamianiu systemu następuje przejaśnienie krawędzi rastra (najbardziej po prawej stronie) oraz zniekształcenie geometrii siatki, które wygląda tak:
http://www.bursta.webpark.pl/raster.txt
Przy dłuższej pracy w DOS-ie można wyczuć lekki swąd, jakby się coś zbyt mocno podgrzewało, ponadto po uruchomieniu gier MOHAAS oraz TWPGA TOUR 2004 następuje wygaszenie monitora oraz słychać charakterystyczne pulsujące syczenie (chyba nazywa się to próbkowanie?). W związku z powyższym mam pytanie:
czy mój monitor odwiedzi niedługo krainę wiecznego spoczynku? :sm11: Jeśli jest jakiś sposób na szybkie zdiagnozowanie usterki to proszę o rady. Naprawa w serwisie za 300 zł nie wchodzi w grę. 8O Pozdro :?
http://www.bursta.webpark.pl/raster.txt
Przy dłuższej pracy w DOS-ie można wyczuć lekki swąd, jakby się coś zbyt mocno podgrzewało, ponadto po uruchomieniu gier MOHAAS oraz TWPGA TOUR 2004 następuje wygaszenie monitora oraz słychać charakterystyczne pulsujące syczenie (chyba nazywa się to próbkowanie?). W związku z powyższym mam pytanie: