Witam wszystkich może ktoś mi pomorze.Mam do kupienia D500 tylko jest taki problem,że telefon nie chce się włączyć a jak już się włączy to się zawiesi albo nie działają wszystkie klawisze. Albo jak go włączam to pokazuje się napis samsung i tak cały czas jest.Jak podłącze pod ładowarkę to ładuje ale nie za każdym razem. Może ktoś mi powie mniej więcej co to może być??