witam,
mój samsung D500 upadł mi z niedużej wysokości i od tamtej pory nie chce się włączyć. byłam z nim w kilku sewisach, jednak w każdym z nich zdiagnozowano mi inny problem i mam wrażenie, że po prostu próbowano naciągnąć mnie na kasę.
czy ktoś miał podobny problem i wie co mogło się stać z telefonem:?:
mój samsung D500 upadł mi z niedużej wysokości i od tamtej pory nie chce się włączyć. byłam z nim w kilku sewisach, jednak w każdym z nich zdiagnozowano mi inny problem i mam wrażenie, że po prostu próbowano naciągnąć mnie na kasę.
czy ktoś miał podobny problem i wie co mogło się stać z telefonem:?: