Wiem, że było wiele tematów na ten temat ale nie moge nic znaleść co by mnie zainteresowało. Więc chciałem zrobic nastepujaca przeróbke mam trójkołowiec z silnikiem wsk 125 i mam problem z zapaleniem go i pomyslałem, że może cewka zapłonowa na zewnatrz poprawiła by coś jeśli tak to przoszę o szczegółową instrukcję i spis rzeczy jakie mi potrzebne aby to przerobić moze jakiś schemacik:?: prosze o pomoc. aha i ta instalacja bez akumulatora i alternatora jakiegoś. jeszcze raz prosze o pomoc.