Witam!
Mam starego siemensa c60 z dziwnym problemem. Ekran działa tylko gdy telefon jest zimny. Gdy zrobi się ciepły, najpierw ekran szaleje (odwraca kolory, ustawia obraz "do góry nogami", obraz ucieka na bok, dzieli się itp) a potem robi się niebieski. Wszystko poza ekranem nadal działa. Gdy stanie się znów zimny - obraz powraca. Ostatnio objawy się nasiliły. Pomaga już tylko lodówka :/. Mój egzemplarz jest oparty na AMD.
Co może być przyczyną takiego zachowania? Jak sobie z tym poradzić?
Mam starego siemensa c60 z dziwnym problemem. Ekran działa tylko gdy telefon jest zimny. Gdy zrobi się ciepły, najpierw ekran szaleje (odwraca kolory, ustawia obraz "do góry nogami", obraz ucieka na bok, dzieli się itp) a potem robi się niebieski. Wszystko poza ekranem nadal działa. Gdy stanie się znów zimny - obraz powraca. Ostatnio objawy się nasiliły. Pomaga już tylko lodówka :/. Mój egzemplarz jest oparty na AMD.
Co może być przyczyną takiego zachowania? Jak sobie z tym poradzić?