logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Siemens C60 - ekran szaleje przy wzroście temperatury, jak naprawić?

Kartoo 05 Paź 2007 01:26 995 3
REKLAMA
  • #1 4349574
    Kartoo
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Witam!
    Mam starego siemensa c60 z dziwnym problemem. Ekran działa tylko gdy telefon jest zimny. Gdy zrobi się ciepły, najpierw ekran szaleje (odwraca kolory, ustawia obraz "do góry nogami", obraz ucieka na bok, dzieli się itp) a potem robi się niebieski. Wszystko poza ekranem nadal działa. Gdy stanie się znów zimny - obraz powraca. Ostatnio objawy się nasiliły. Pomaga już tylko lodówka :/. Mój egzemplarz jest oparty na AMD.
    Co może być przyczyną takiego zachowania? Jak sobie z tym poradzić?
  • REKLAMA
  • #2 4349801
    poochone
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 6739
    Pomógł: 570
    Ocena: 164
    moze gdzies masz przerwana scieszke w plycie i dlatego ci sie tak dzieje
    jezeli naprawde to bedziesz miec dobrego dawce bo nic z tym nie zrobisz
  • REKLAMA
  • #3 4350263
    Kartoo
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Nie wspomniałem jeszcze, że gdy jest na granicy zawieszenia (zawieszenia ekranu) podczas pisania SMSa, ekran na chwile się zawiesza, po czym odzyskuje na chwilkę sprawność i tak przez kilka minut. Potem najczęściej pada.
  • #4 4350365
    Gogi123
    Poziom 24  
    Posty: 825
    Pomógł: 17
    Ocena: 7
    pewnie zimne luty albo uszkodzona warstwa pcb
REKLAMA