Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 307 wyłącznik powypadkowy

05 Paź 2007 15:20 17881 9
  • Poziom 10  
    Witam, mam taki problem, nie wiem gdzie znajduję sie tzw wyłącznik uderzeniowy w Peugocie 307 rok. 2005 silnik 1.6, samochod po wypadku nie chce odpalić więc wydaje mi się że to jest to, jeśli ktoś z was wie gdzie on się znajduję to prosze o pomoc.
    Z góry dziękuję.
  • Poziom 26  
    Nie ma takiego wyłącznika w 307.
  • Poziom 31  
    Nie ma wyłącznika uderzeniowego.Pompa paliwa jest zasilana bezpośrednio z "zespołu zasilania"ktory znajduje się na lewym nadkolu pod maską.Rownolegle z pompą jest połączony zawor od filtra z węglem aktywnym,znajduje się on na środku za silnikiem.
  • Poziom 9  
    Witam, posiadam tez takiego Peugeota po wypadku, ale 2.0HDI i tez nie chce odpalić, też się zastanawiałem gdzie wyłącznik uderzeniowy, ale jak tu czytam, to niby go nie ma, wiec co jest przyczyną że jest silnik rozłaczny??
    po prostu co zrobić , żeby odpalił??
  • Poziom 1  
    Czy już udało się odpalić samochód. Bo chciałem kupić taki sam też jest po wypadku i też nie będzie widzieć jak go odpalić.

Dodano po 2 [minuty]:

Czy już udało się odpalić samochód. Bo chciałem kupić taki sam też jest po wypadku i też nie będzie widzieć jak go odpalić.
  • Poziom 40  
    Tam masz blokadę od SRS. Tylko czyszczenie crash data i będzie palił. Możesz spróbować odpalić bez air bagu - po prostu odepnij go.
  • Poziom 18  
    Zadna crash data, kasujesz bledy w sterowniku silnika i zapalasz auto...
  • Poziom 40  
    beryas napisał:
    Zadna crash data, kasujesz bledy w sterowniku silnika i zapalasz auto...

A jakiż to błąd siedzi w sterowniku że nie można odpalić silnika, a podobno po skasowaniu odpala. Widziałeś kiedyś peugeota 307, stałeś obok niego ? Ta rada to ...potłuc o kant dupy.
    Ech te dzieci neo...
  • Poziom 18  
    Chłopie 12 lat sprowadzałem auta z fr...
    Kasujesz błędy i zapalasz, 307 to nie Kangoo czy Modus.
  • Poziom 36  
    beryas napisał:
    Chłopie 12 lat sprowadzałem auta z fr...
    Kasujesz błędy i zapalasz, 307 to nie Kangoo czy Modus.

Zapytam nieśmiało , ile wersji sterowników było użytych w P307 ,wiesz?
    Co do generacji procesorów,wiesz jakie dwie zasadnicze?

Wystarczy podejrzeć stan ECU , jest zezwolenie na uruchomienie czy nie.
    Ale tu trzeba na bieżąco śledzić wersje rozwojowe, i nie ma niepotrzebnych dyskusji.