Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 307 - Po kolizji nie odpala

03 Paź 2017 20:14 1038 11
  • Poziom 8  
    Witam auto po kolizji instalacja po renowacji niby wszystko działa kręci ale nie odpala po podpięciu do kompa pokazuje przekaźnik podgrzewania świec żarowych ale w garażu jest ciepło więc nawet bez świec powinien zapalić tak myślę.
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 20  
    Wyłącznika wypadkowego bym poszukał.
  • Specjalista grupy V.A.G.
    Poszukaj czerwonego pipka pod maską przy podłużnicy. Jeśli znajdziesz to spróbuj wcisnąć.
  • Poziom 39  
    Oj w tym pojeździe chyba nie znajdzie czerwonego przycisku. Konieczne uruchomienie w sofcie sterownika. Czyli diagnoskop.
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 31  
    sly_1978 napisał:
    ABS podłączony ?

Albo skrzynka BSM zmasakrowana...
  • Poziom 8  
    Z tego co wiem to w tym aucie nie ma wlonczony zderzeniowego.A auto było podpinane pod kompa i pokazało parę błędów które zostały skasowane ale został jeden od przekaźnika świec żarowych będę próbował jeszcze wymienić moduł BSM.A czy może to być wina immobilizera????

Dodano po 1 [godziny] 40 [minuty]:

A i jeszcze jedno po odpięciu i przy pięciu klemy coś złapię lecz po sekundzie tak jakby go przy blokowało i wtedy można kręcić do bólu i nic
  • Poziom 38  
    Jak zrobisz porządną diagnostykę to się dowiesz samo kasowanie błędów nic tu nie wnosi.
  • Poziom 20  
    Jaki to w ogóle motor ?
  • Poziom 8  
    1.6 HDi Wczoraj prubiwalem palić go na plaku i coś tam działał ale sam to nie gada
  • Poziom 20  
    alfred6 napisał:
    1.6 HDi Wczoraj prubiwalem palić go na plaku i coś tam działał ale sam to nie gada

Co masz na myśli pisząc coś tam działał? Oczywiście BSI tez diagnozowane? Rozrząd nie przeskoczył przy kolizji ?
  • Poziom 8  
    Witam trochę mnie nie było ale dowiedziałem się że może to być wina sensora od poduszek i dzisiaj kolega pojechał z nim do szpeca żeby go odblokować więc dam znać jak go podłącze

Dodano po 8 [godziny] 43 [minuty]:

Sensor poduszek odblokowany i auto pali ale na trzy baniaki ale jeszcze go podepne po compa bo świeci poduszka i silnik ale nie pokazuje grzania świec żarowych.