Posiadam laptopa marki Acer, seria Aspire 3100.
Został on zalany słodką herbatą, poradzono mi go odkręcić i wyczyścić alkoholem izo-propylowym. Zdemonowałem baterie- delikatnie wylutowałem, bo na zalanej klawiaturze zainstalował się samo hasło. Udało mi się wykombinować drugą klawiaturę, bo na tej było coś na zwarciu, delikatnie wyczyściłem płytę tym środkiem i poszczególne elementy. Odczekałem 2 dni i skręciłem. Laptop się uruchamia, nie widać obrazu na wyswietlaczu, ładowanie baterii działa, napęd DVD, jak poruszam tak samo. Nie wiem co się stało, wszystko delikatnie odkrecałem i tak samo przykręcałem i przyczepiałem kabelki, proszę o pomoc. Komputer też nie reaguje na myszkę (touczpad) i klawiature.
Raczej przed tem jeszcze się właczał, bez klawiatury, było widać start sytemu i na tym koniec, po tym to wogle już nic, może bios sformatowałem, jak tak to jak wgrać tdo laptopa?
Został on zalany słodką herbatą, poradzono mi go odkręcić i wyczyścić alkoholem izo-propylowym. Zdemonowałem baterie- delikatnie wylutowałem, bo na zalanej klawiaturze zainstalował się samo hasło. Udało mi się wykombinować drugą klawiaturę, bo na tej było coś na zwarciu, delikatnie wyczyściłem płytę tym środkiem i poszczególne elementy. Odczekałem 2 dni i skręciłem. Laptop się uruchamia, nie widać obrazu na wyswietlaczu, ładowanie baterii działa, napęd DVD, jak poruszam tak samo. Nie wiem co się stało, wszystko delikatnie odkrecałem i tak samo przykręcałem i przyczepiałem kabelki, proszę o pomoc. Komputer też nie reaguje na myszkę (touczpad) i klawiature.
Raczej przed tem jeszcze się właczał, bez klawiatury, było widać start sytemu i na tym koniec, po tym to wogle już nic, może bios sformatowałem, jak tak to jak wgrać tdo laptopa?