czy da się zrobić przetwornicę z Uwe 10V-14V na 12V 2-3A stabilizowane lub z Uwe 10V-28V na 12V 2A jeśli tak to na czym najlepiej?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamrobertsa napisał:czy da się zrobić przetwornicę z Uwe 10V-14V na 12V 2-3A stabilizowane lub z Uwe 10V-28V na 12V 2A jeśli tak to na czym najlepiej?