Hej
Kupiłem laptopa Amilo A 1650G, zawiesza się po około 6 minutach, obraz zaczyna migać i gaśnie wyświetlacz. Gdy wyłączę i próbuje go ponownie włączyć nie uruchamia się wyświetlacz, laptop startuje, słychać, że czyta płytę ale nie uruchamia się monitor to samo jst na zewnętrznym monitorze (brak sygnału), gdy poleży trochę uruchamia się i po około 6minutach zawiesza się. Zrobiłem memtest i okazało się, że pamięć ma mnóstwo błędów. Niestety nie posiadam drugiej takiej pamięci i przed zakupem chcę się zapytać czy zawieszanie to wina pamięci czy może jeszcze coś innego. Ponieważ, dziwi mnie fakt, że po zwisie nie uruchamia się ekran. Podejrzewam, że chodzi o to że grafika korzysta z pamięci ram i dlatego po zawieszeniu może mieć problemy z odpaleniem.
Jeżeli ktoś spotkał się z podobnym problemem to proszę o rady.
Pozdrawiam
Kupiłem laptopa Amilo A 1650G, zawiesza się po około 6 minutach, obraz zaczyna migać i gaśnie wyświetlacz. Gdy wyłączę i próbuje go ponownie włączyć nie uruchamia się wyświetlacz, laptop startuje, słychać, że czyta płytę ale nie uruchamia się monitor to samo jst na zewnętrznym monitorze (brak sygnału), gdy poleży trochę uruchamia się i po około 6minutach zawiesza się. Zrobiłem memtest i okazało się, że pamięć ma mnóstwo błędów. Niestety nie posiadam drugiej takiej pamięci i przed zakupem chcę się zapytać czy zawieszanie to wina pamięci czy może jeszcze coś innego. Ponieważ, dziwi mnie fakt, że po zwisie nie uruchamia się ekran. Podejrzewam, że chodzi o to że grafika korzysta z pamięci ram i dlatego po zawieszeniu może mieć problemy z odpaleniem.
Jeżeli ktoś spotkał się z podobnym problemem to proszę o rady.
Pozdrawiam