Witam, padł mi chyba zasilacz ATX firmy Maxpower model PX-250W
z tego co doszedłem miałem spuchnięty jeden kondensator elektrolityczny w zasilaniu linii +12V VDC, ponieważ miałem 10,2V, ale dalej nie wstaje.
Reszta zasilań jest ok z wyjątkiem PWR_OK - 8 noga na, której mam +4,5V, a to chyba trochę mało?