Witam. W moim aucie zaszla koniecznosc wymiany stacyjki, od poprzedniego wlasciciela dostalem komplet wszystkich nowych zamkow, stacyjke, dwa nowe niebieskie kluczyki i jeden bordowy. Posiadam rowniez dwa stare niebieskie kluczyki i jeden stary bordowy jak rowniez karte kodowa do tego zestawu. Moje pytanie brzmi jak zaprogramowac te nowe kluczyki, bo nie chce rozcinac kluczykow i przekladac tego ustrojstwa co w nich siedzi.
Byc moze ktos uzna ze ten tem juz bylem ale staralem sie szukajac i odpowiedzi na moj problem w poprzednich tematach nie znalazlem.
Byc moze ktos uzna ze ten tem juz bylem ale staralem sie szukajac i odpowiedzi na moj problem w poprzednich tematach nie znalazlem.