Witam was wszystkich odlad zakupilem sobie radio i podlaczylem pod antene caly czas mam slaby sygnal radia w zwiazku z tym postanowilem wymienic antene i zakupilem wewnetrzna antene ze wzmacniaczem podczas instalacji zaobserwowalem dziwne dzialanie mianowicie kiedy podlaczam antene do gniazda radia sygnal jest nadal slaby natomiast kiedy podlacze sam wewnetrzy bolec bez tej zewnetrznej czesci metalowej nie wiem chyba jakas mas to radio obiera duzo lepiej ? Dlaczego