Ładowarka jak w tytule przyszła z padniętym scalakiem mocy w przetwornicy (MIP2E5DMY). Po wymianie spalił się rezystor R12 i po sprawdzeniu omomierzem DZ1 też okazała się zepsuta. Oba te elementy w gałęzi transoptora po wtórnej stronie przetwornicy. Opornik to chyba 100 omów a na diodzie nadruk 2 i pod spodem 36. Jaka to może być dioda i ewentualnie opornik? Może ma ktoś taką ładowarkę?