Witam wszystkich i proszę o sugestie odnośnie kuchenki Medion MD10838.
Kuchenka działa bez żadnych problemów,wszystkie funkcje działają,jedynym problemem jest to że co pewien czas pali bezpiecznik.Bezpiecznik przepala się zawsze przy próbie otwarcia drzwiczek.Ostatnio próbowałem kuchenkę załączać bezpośrednio do sieci przy otwartych drzwiczkach jednak to też w końcu spowodowało przepalenie bezpiecznika. Proszę o sugestie odnośnie tego tematu.Pozdrawiam.
Kuchenka działa bez żadnych problemów,wszystkie funkcje działają,jedynym problemem jest to że co pewien czas pali bezpiecznik.Bezpiecznik przepala się zawsze przy próbie otwarcia drzwiczek.Ostatnio próbowałem kuchenkę załączać bezpośrednio do sieci przy otwartych drzwiczkach jednak to też w końcu spowodowało przepalenie bezpiecznika. Proszę o sugestie odnośnie tego tematu.Pozdrawiam.