Witam
Mam problem z webasto air top 2000. Do niedawna chodziło bez żadnego
problemu, ale w trakcie ostatniego włączenia przestało działać. Po ponownym włączeniu nie słychać charakterystycznego tykania pompki paliwa ( paliwo dochodzi, układ jest odpowietrzony). Pompka jest sprawna, po jej podłączeniu na krótko słychać elektromagnes. Czy ktoś z szanownych forumowiczów wie jaka może być przyczyna ,że webasto nie daje impulsu do pompki paliwa?
z góry dziękuję za odpowiedź
pozdrawiam
Tomek
Mam problem z webasto air top 2000. Do niedawna chodziło bez żadnego
problemu, ale w trakcie ostatniego włączenia przestało działać. Po ponownym włączeniu nie słychać charakterystycznego tykania pompki paliwa ( paliwo dochodzi, układ jest odpowietrzony). Pompka jest sprawna, po jej podłączeniu na krótko słychać elektromagnes. Czy ktoś z szanownych forumowiczów wie jaka może być przyczyna ,że webasto nie daje impulsu do pompki paliwa?
z góry dziękuję za odpowiedź
pozdrawiam
Tomek