Mam do was pytanie. Na allegro np. mozna kupić plyn do udrazniania glowic (np.lexmark Z42) Mialem cos takiego, nawet to pomogalo. Czy mozna ten plyn zastapic np acetonem, lub jeszcze prosciej zwyklym rospuszczalnikiem? Zapach jest taki sam
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam