Witam wszystkich.
Ten post jest skierowany do osób które zajmują się regeneracją wkładów atramętowych lexmark 16,17.
A mianowicie chodzi mi o udrożnienie takowego wkładu, pomimo to że moczyłem te wkłady w płynie do udrożniania i w wodzie ciepłej to i tak albo słbo drukowały albo wydrukowały 2 strony i koniec.Ma ktoś na to pomysł na zatkane wkłady 16,17 lexmarka oraz hp 27.
Ten post jest skierowany do osób które zajmują się regeneracją wkładów atramętowych lexmark 16,17.
A mianowicie chodzi mi o udrożnienie takowego wkładu, pomimo to że moczyłem te wkłady w płynie do udrożniania i w wodzie ciepłej to i tak albo słbo drukowały albo wydrukowały 2 strony i koniec.Ma ktoś na to pomysł na zatkane wkłady 16,17 lexmarka oraz hp 27.