logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

AEG Eko-Lavamat 86720 - nie pobiera wody, uszk. rozdzielacz

M.Konopka 31 Paź 2007 23:59 5539 4
REKLAMA
  • #1 4435330
    M.Konopka
    Poziom 14  
    Posty: 119
    Pomógł: 5
    Ocena: 38
    Koledzy,
    dostałem do roboty taką pralkę AEG Oko-Lavamat 86720, miała problemy z poborem wody. Sprawdziłem elektrozawór - działa. Znalazłem uszkodzenie w rozdzielaczu wody - zrypana jest jedna zębatka (między zieloną a tą dużą).
    Takie pytania:
    1. Czy ktoś z Kolegów miałby taką zębatkę?
    2. Czy prawidłowe jest ułożenie dużych kolorowych zębatek po zewnętrznej stronie rozdzielacza wody - patrz foto?
    3. Czy zrypanie tej zębatki to jakieś typowe dla tej pralki uszkodzenie, ew. co może być pierwotną przyczyną?

    Pzdr
    Marcin

    AEG Eko-Lavamat 86720 - nie pobiera wody, uszk. rozdzielacz

    AEG Eko-Lavamat 86720 - nie pobiera wody, uszk. rozdzielacz

    Moderowany przez skryn:

    Proszę przeczytać instrukcję ...
    Ogłoszenie: Wklejanie zdjęć.

  • REKLAMA
  • #2 4437070
    mrhari
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 7971
    Pomógł: 834
    Ocena: 3233
    M.Konopka napisał:
    2. Czy prawidłowe jest ułożenie dużych kolorowych zębatek po zewnętrznej stronie rozdzielacza wody - patrz foto?

    Nie wiem czy prawidłowe, kilka razy próbowałem to ustawiać i doszedłem do wniosku że łatwiej mak przebierać :D
    M.Konopka napisał:

    3. Czy zrypanie tej zębatki to jakieś typowe dla tej pralki

    Tak, typowe. Następnym razem nie kupuj aeg z szufladą po prawej stronie.
  • REKLAMA
  • #3 4437464
    Konto nie istnieje
    Poziom 1  
  • REKLAMA
  • #4 4443168
    M.Konopka
    Poziom 14  
    Posty: 119
    Pomógł: 5
    Ocena: 38
    A czy z innych podobnych pralek nie będzie przypadkiem pasowała ta zębatka? Moja jest jednak zrypana całkiem mocno... :-)
    mk
  • #5 4444107
    Konto nie istnieje
    Poziom 1  
REKLAMA