Koledzy,
dostałem do roboty taką pralkę AEG Oko-Lavamat 86720, miała problemy z poborem wody. Sprawdziłem elektrozawór - działa. Znalazłem uszkodzenie w rozdzielaczu wody - zrypana jest jedna zębatka (między zieloną a tą dużą).
Takie pytania:
1. Czy ktoś z Kolegów miałby taką zębatkę?
2. Czy prawidłowe jest ułożenie dużych kolorowych zębatek po zewnętrznej stronie rozdzielacza wody - patrz foto?
3. Czy zrypanie tej zębatki to jakieś typowe dla tej pralki uszkodzenie, ew. co może być pierwotną przyczyną?
Pzdr
Marcin
dostałem do roboty taką pralkę AEG Oko-Lavamat 86720, miała problemy z poborem wody. Sprawdziłem elektrozawór - działa. Znalazłem uszkodzenie w rozdzielaczu wody - zrypana jest jedna zębatka (między zieloną a tą dużą).
Takie pytania:
1. Czy ktoś z Kolegów miałby taką zębatkę?
2. Czy prawidłowe jest ułożenie dużych kolorowych zębatek po zewnętrznej stronie rozdzielacza wody - patrz foto?
3. Czy zrypanie tej zębatki to jakieś typowe dla tej pralki uszkodzenie, ew. co może być pierwotną przyczyną?
Pzdr
Marcin
Moderowany przez skryn:Proszę przeczytać instrukcję ...
Ogłoszenie: Wklejanie zdjęć.