Witam,
mam niemały problem z klawiszem "fn" w moim lapku. przytrzymując ten klawisz powinienem mieć możliwość korzystania z klawiszy od "F1" do F12" posiadających dodatkowe funkcje. Niestety chcąc np zwiększyć jasność (klawisz "F7") nic sie nie dzieje.
Co mam zrobić by uaktywnić te przyciski??
mam niemały problem z klawiszem "fn" w moim lapku. przytrzymując ten klawisz powinienem mieć możliwość korzystania z klawiszy od "F1" do F12" posiadających dodatkowe funkcje. Niestety chcąc np zwiększyć jasność (klawisz "F7") nic sie nie dzieje.
Co mam zrobić by uaktywnić te przyciski??