W odbiorniku jak w temacie uszkodzony został HOT.Znalazłem kilka zimnych lutów w obrębie sterowania tego tranzystora.Uszkodzone zostały też rezystory R536 oraz 516.Nie posiadam schematu do tego TV.Czy ktoś z kolegów wie jakie wartości posiadają te opory?