Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lcd do klawiatury - bez komputera, bezpośredni odczyt z ps2

11 Lis 2007 23:46 1193 3
  • Poziom 10  
    Witam,
    Od razu bardzo mocno proszę o pomoc. Potrzebuję tego koniecznie do mojej pracy magisterskiej. Już piszę o co chodzi:
    - klawiatura ps2
    - keylogger
    - wyświetlacz lcd

z tych 3 elementów ma powstać klawiatura zasilana z baterii lub zasilacza podłączanego do sieci nie do komputera! W klawiaturę ma być wmontowany keylogger - do tego momentu wiem jak to zrobić. Chciałbym też aby osoba która coś wpisuje na klawiaturze widziała na wyświetlaczu co pisze :). Dokładnie chodzi o klawiaturę z którą mogę iść z dala od komputera, napisać trochę tekstu który się w niej zapisze (w keyloggerze) i po podłączeniu do kompa zgram go sobie. Pozdrawiam
  • Poziom 22  
    witam

wystarczy tylko atmega8 i program a bascomie:) Juz robiłem taki doświadzczenie:) Tylko nie pamiętam czy dokładnie wszystkie klawisze odczytywało,ale jeżeli to ma być do keyloggera to wystarczą Ci tylko litery i cyfry a to działa napewno. Załączam skany z książki
    Załączniki:
  • Poziom 10  
    Ok dziękuję bardzo teraz tylko ciekawe jak mi to wyjdzie i jaki koszt będzie :)
  • Poziom 22  
    koszt? Atmega8 -4 zl, wyświetlacz LCD zależy od tego jaki zastosujemy.Najtanszy juz od 8 zł:)...Jak by to powiedzieć na upartego za trzy piwa:)