Witam
Radyjko super grało do wczoraj. Podczas odtwarzania płytki nagle muzyka ucichła. Myślałem, ze zawiesiło sie radyjko. Wyłączyłem, włączyłem i dalej cisza. Radio odbiera bez problemu, po przełączeniu na CD nawet silnik nie drgnie i na wyświetlaczu pojawia sie "error". Po wciśnięciu klawisza wysunięcia płyty tez wyświetla sie "error".
Rozebrałem CD, wygląda że mechanizm sie blokuje. Po wyciągnięciu ręcznie płytki i po podłączeniu napięca słychać, że silnik rusza przez chwile i pojawia sie error. Już potem nie drgnie. Coś się blokuje.
Może spotkał sie ktoś z takim uszkodzeniem? Bardzo proszę o podpowiedz.
pozdrawiam
Tomek
Radyjko super grało do wczoraj. Podczas odtwarzania płytki nagle muzyka ucichła. Myślałem, ze zawiesiło sie radyjko. Wyłączyłem, włączyłem i dalej cisza. Radio odbiera bez problemu, po przełączeniu na CD nawet silnik nie drgnie i na wyświetlaczu pojawia sie "error". Po wciśnięciu klawisza wysunięcia płyty tez wyświetla sie "error".
Rozebrałem CD, wygląda że mechanizm sie blokuje. Po wyciągnięciu ręcznie płytki i po podłączeniu napięca słychać, że silnik rusza przez chwile i pojawia sie error. Już potem nie drgnie. Coś się blokuje.
Może spotkał sie ktoś z takim uszkodzeniem? Bardzo proszę o podpowiedz.
pozdrawiam
Tomek