Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

czy jest możliwe takie podłączenie??

12 Lis 2007 22:33 2132 10
  • Poziom 12  
    Mam do dystpozycji 2 dekodery i 1 antene zrobiona na zeza (ASTRA i HOTBIRD) Pierwszy z nich..pioneer 1530 chodzi na dzień dzisiejszy przez sharing (C+)..Czy jest mozliwe abym podłączył pod to mój drugi dekoder analogowy ECHOSTAR 616 tak aby niezależny i mozna było oglądać na nim te same kanały??
  • Poziom 23  
    Aby było niezależnie musisz założyć na hotbirda konwerter typu Twin - z dwoma wejściami.
  • Poziom 24  
    Jeden cyfrowy drugi analogowy te same kanały,tylko nie piszesz jakie?Kamil
  • Poziom 12  
    sorx..oby dwa tunery sa cyfrowe..Jeden poprostu kupiłem od znajomego (pioneer 1530) e ten echostar pozostał mi w spadku z polsatu cyfrowego....Aktualnie mam 2 konwertery przez DISEqC do pionka i nie chcę ich wymieniać na TWIN.
    Chodzi mi o te kanały które rozkodowane sa na pioneerku przez sharing..Aby one były także odbierane na tym 2 dekoderze

Dodano po 10 [minuty]:

wygląda to mniej więcej tak....pioneer jest podłączony z komputerem i chodzi w sharingu (C+) i czy na echostar 616 da się oglądać to co odbiore z sharingu...Dodam jeszcze ,że w slocie nie ma żadnej kadty (bo jest nie potrzebna)
  • Poziom 23  
    Z dekoderem po polsacie cyfrowym nic nie zrobisz!
  • Poziom 12  
    rozumiem...w takim razie jak najlepiej to podłączyć aby na tym echostar chodziły chociaż te niekodowane kanały dostępne..Jak likwidowałem umowe to powiedzieli, że niekodowane kanały mozna oglądać..Coś słyszałem ,że musi być odpowiedni DISEqC do tego echostara...bo jak sprawdzałem to widzi mi tylko ASTRE
  • Poziom 12  
    za drogo :)) a nie można np. odpowiedni DISEqC i później multiswitchem rozdzielić sygnał na 2 dekodery??
  • Poziom 11  
    witam
    wydaje mi się że nie będzie cię puszczał ten dekoder po Polsacie

moja propozycje: dekoder aktualnie działający C+ masz podłączony do telewizji za pośrednictwem kabla (np euro lub czińcz) a kup sobie trójnik i podłącz do drugiego telewizora

tylko jak tak podłączysz to pamiętaj będziesz widział na jednym jak i na drugim telewizorze miał ten sam obraz
    możesz też polutować jak potrzebujesz schemat to się odezwij

Powodzenia
  • Poziom 11  
    Tak, ale ja bym tego nie montował (powód) u mnie się to często rozłączało a dlaczego to nie wiem miałem nowy i nawet oddałem na gwarancji bo myślałem że może jest wada fabryczna ale okazało się że nie

Ja nie polecam decyzja należy do Ciebie