Witam
Stałem się szczęśliwym posiadaczem tunera AS 702, korektora FS 704 i wzmacniacza WS 704 oraz pilota PA 704. Mam problem z podłączeniem tego sprzętu a dokładnie przewodów do sterowania pilotem oraz korektora. Jeżeli chodzi o korektor to mam tak podpięte że sygnał z tunera idzie do korektora(input) i z korektora(output) wychodzi do wzmacniacza do wejścia sygnałowego tuner. Na razie wszystko jest OK, ale jak się dorobię CD albo decka to niestety nie będzie do nich korekcji.
A jeżeli chodzi o przewody "remote control" to niestety nie wiem jak to podpiąć żeby jednym przyciskiem na pilocie "stand by" dało się załączać całą wieżę. pozdr.
Stałem się szczęśliwym posiadaczem tunera AS 702, korektora FS 704 i wzmacniacza WS 704 oraz pilota PA 704. Mam problem z podłączeniem tego sprzętu a dokładnie przewodów do sterowania pilotem oraz korektora. Jeżeli chodzi o korektor to mam tak podpięte że sygnał z tunera idzie do korektora(input) i z korektora(output) wychodzi do wzmacniacza do wejścia sygnałowego tuner. Na razie wszystko jest OK, ale jak się dorobię CD albo decka to niestety nie będzie do nich korekcji.
A jeżeli chodzi o przewody "remote control" to niestety nie wiem jak to podpiąć żeby jednym przyciskiem na pilocie "stand by" dało się załączać całą wieżę. pozdr.