logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak podłączyć DIORA SSL 700, AS 702, FS 704, WS 704 i PA 704?

tomek1212 14 Lis 2007 17:46 1551 3
REKLAMA
  • #1 4480672
    tomek1212
    Poziom 16  
    Posty: 271
    Pomógł: 5
    Ocena: 17
    Witam
    Stałem się szczęśliwym posiadaczem tunera AS 702, korektora FS 704 i wzmacniacza WS 704 oraz pilota PA 704. Mam problem z podłączeniem tego sprzętu a dokładnie przewodów do sterowania pilotem oraz korektora. Jeżeli chodzi o korektor to mam tak podpięte że sygnał z tunera idzie do korektora(input) i z korektora(output) wychodzi do wzmacniacza do wejścia sygnałowego tuner. Na razie wszystko jest OK, ale jak się dorobię CD albo decka to niestety nie będzie do nich korekcji.
    A jeżeli chodzi o przewody "remote control" to niestety nie wiem jak to podpiąć żeby jednym przyciskiem na pilocie "stand by" dało się załączać całą wieżę. pozdr.
  • REKLAMA
  • #2 4482531
    kolos59
    Poziom 17  
    Posty: 287
    Pomógł: 14
    Ocena: 13
    korektor ma swoje dedykowane gniazdo w tylnej ściance wzm. podłącz tak jak powino by czyli cd do wejścia cd tuner do tunera
  • REKLAMA
  • #3 4482904
    tomek1212
    Poziom 16  
    Posty: 271
    Pomógł: 5
    Ocena: 17
    Ale chyba w WS 704 nie było wyjście na korektor ?? Powinny być do tego 4x Chinch ??
  • #4 4491379
    tomek1212
    Poziom 16  
    Posty: 271
    Pomógł: 5
    Ocena: 17
    Czyżby nikt nie wiedział jak podłąćzyć wieże ??
REKLAMA