logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Podłączenie płyty ceramicznej do piekarnika Whirlpool AKG 418/03 - jak to zrobić?

topek200 14 Lis 2007 23:51 1605 5
REKLAMA
  • #1 4482480
    topek200
    Poziom 2  
    Posty: 4
    Witam,
    nabylem nowa (uzywana kuchnie) u sprzedajacego ja zdemontowalem i teraz nie wiem jak ja podpiac.
    Sytuacja wyglada tak.
    Z plyty ceramicznej wychdza 4 zestawy kabli i masa:
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a776c13851b98896.html
    Jak widac na fotce sa 4 wtyczki a kazda z 4 kablami. Wszystkie identycznych rozmiarow i ksztaltow. (co za debil to wymyslil?)

    Natomiast piekarnik od tylu wyglada tak:
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e09c6067c0e9af10.html
    No i jak ja mam to podpiac jesli kazda kombinacja jest mozliwa?
    Nigdzie zadnych wskazowek. Na stronie whirlpoola nie znalazlem instrukcji oblsugi do mojego piekarnika (Model AKG 418/03)
    Mam instrukcje do plyty ceramicznej ale tam tylko napisali zebym sobie fachowca do podlaczenia sprowadzil :-/

    Pomocy ! :)


    topek -> jak zawsze pozdrawiajacy
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 4482567
    topek200
    Poziom 2  
    Posty: 4
    A u mniedzialaja :)
    Rozumie ze chodzi o fotki?
  • REKLAMA
  • #4 4482619
    Łukasz-O
    Admin Elektroenergetyka
    Posty: 21788
    Pomógł: 654
    Ocena: 4286
    Teraz u mnie też działa ale niestety nic mi nie mówią te zdjęcia.
    Wtyczki w kuchenkach są tak robione ( powinny być ), że nie wchodzą w nie odpowiednie styki gniazd. Masz instrukcje obsługi? Podaj typ tej kuchenki.
  • REKLAMA
  • #5 4482767
    hefid
    Spoczywaj w Pokoju
    Posty: 15878
    Pomógł: 546
    Ocena: 6165
    Post był raportowany.
    Przeniosłem z: Na wesoło HydePark
  • #6 4482861
    topek200
    Poziom 2  
    Posty: 4
    Łukasz-O napisał:
    Teraz u mnie też działa ale niestety nic mi nie mówią te zdjęcia.
    Wtyczki w kuchenkach są tak robione ( powinny być ), że nie wchodzą w nie odpowiednie styki gniazd. Masz instrukcje obsługi? Podaj typ tej kuchenki.

    Witaj,
    przeczytales w ogole mojego posta?
    Przeciez napisalem w nim, ze wtyczki sa takie same i ze nie mam instrukcji obslugi. Typ kuchenki tez podalem.

    :-/

    topek -> jak zawsze pozdrawiajacy
REKLAMA