Witam,
nabylem nowa (uzywana kuchnie) u sprzedajacego ja zdemontowalem i teraz nie wiem jak ja podpiac.
Sytuacja wyglada tak.
Z plyty ceramicznej wychdza 4 zestawy kabli i masa:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a776c13851b98896.html
Jak widac na fotce sa 4 wtyczki a kazda z 4 kablami. Wszystkie identycznych rozmiarow i ksztaltow. (co za debil to wymyslil?)
Natomiast piekarnik od tylu wyglada tak:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e09c6067c0e9af10.html
No i jak ja mam to podpiac jesli kazda kombinacja jest mozliwa?
Nigdzie zadnych wskazowek. Na stronie whirlpoola nie znalazlem instrukcji oblsugi do mojego piekarnika (Model AKG 418/03)
Mam instrukcje do plyty ceramicznej ale tam tylko napisali zebym sobie fachowca do podlaczenia sprowadzil :-/
Pomocy !
topek -> jak zawsze pozdrawiajacy
nabylem nowa (uzywana kuchnie) u sprzedajacego ja zdemontowalem i teraz nie wiem jak ja podpiac.
Sytuacja wyglada tak.
Z plyty ceramicznej wychdza 4 zestawy kabli i masa:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a776c13851b98896.html
Jak widac na fotce sa 4 wtyczki a kazda z 4 kablami. Wszystkie identycznych rozmiarow i ksztaltow. (co za debil to wymyslil?)
Natomiast piekarnik od tylu wyglada tak:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e09c6067c0e9af10.html
No i jak ja mam to podpiac jesli kazda kombinacja jest mozliwa?
Nigdzie zadnych wskazowek. Na stronie whirlpoola nie znalazlem instrukcji oblsugi do mojego piekarnika (Model AKG 418/03)
Mam instrukcje do plyty ceramicznej ale tam tylko napisali zebym sobie fachowca do podlaczenia sprowadzil :-/
Pomocy !
topek -> jak zawsze pozdrawiajacy