logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Samsung D500 – urwane zaczepy taśmy przy wyświetlaczu i płycie, jak naprawić?

mjakmisio 15 Lis 2007 17:58 1272 4
REKLAMA
  • #1 4484555
    mjakmisio
    Poziom 14  
    Posty: 170
    witam
    próbowałem wymienić taśme w samsungu d500. urwałem czarne zaczepy zarówno przy wyswietlaczu jak i przy płycie głównej. włożyłem taśme ale telefon sie nie włącza, pewnie nie łączy

    czy ktos ma praktyczny pomysł jak zrobic by taśma znów łączyła
  • REKLAMA
  • #2 4484586
    Mustangoo
    Poziom 21  
    Posty: 565
    Pomógł: 2
    Ocena: 6
    Jedyny praktyczny i skuteczny sposob to wymiana zlaczy.
  • REKLAMA
  • #3 4485375
    poochone
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 6739
    Pomógł: 570
    Ocena: 164
    jak masz cale te zaczepy to mozesz sprobowac je wlozyc jeszcze a jak masz je w kawalkach to niebardzo

    Dodano po 42 [sekundy]:

    jak masz cale te zaczepy to mozesz sprobowac je wlozyc jeszcze a jak masz je w kawalkach to niebardzo
    chociaz ja przelutowywalem je i normalnie chodzily ale jak niemasz hota to lipa tylko odwiedziny serwisu
  • REKLAMA
  • #4 4485948
    arem
    Poziom 39  
    Posty: 4615
    Pomógł: 404
    Ocena: 278
    czarno to widzę - jak Ty wyjmowałeś tą taśmę !!!
  • #5 4486290
    FranekDolas
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 4459
    Pomógł: 300
    Ocena: 69
    Zawleczki w D500 i E800 są "łamliwe" a przekonanie się o tym na własnej skórze dość drogo kosztuje.Jeśli są złamane w połowie można spróbować je założyć z powrotem i delikatnie zamknąć nie zapominając o naklejeniu taśmy blokującej ich otwieranie się natomiast wymiana na nowe złącza wymaga użycia hota i wyczucia żeby ich nie stopić przy wlutowywaniu.

    Były dostępne na www.lcdgsm.eu
REKLAMA