Proszę o pomoc, włączam pranie, pralka pobiera wodę, pierze i tu pojawia sie problem: nie zawsze odsącza wodę, nieraz odsączy do połowy i staje, czasem odsączy do połowy i zacznei wirować a czasem odsączy do połowy i staje, diody zaczynają migać i wszystko sie wylącza, co robić, co sprawdzić?