Problem polega na tym iż zero reakcji na cd tzn włączam wieże i daje CD i nic zero reakcji nie kręci laser też nie raaguje cały laser i silniczki są dobre bo sprawdzałem w innej i jest dobrze taśma też jest wporządku i te kabelki od silniczka tez kłopot lezy gdzieś na którejś plycie co może być przyczyną
Post był raportowany.
(Problem) – ozdobnik ? -->REGULAMIN pkt 11.
Popraw błędy i interpunkcję. Użyj przycisku PISOWNIA -->REGULAMIN pkt 15. [hefid]
Post był raportowany.
(Problem) – ozdobnik ? -->REGULAMIN pkt 11.
Popraw błędy i interpunkcję. Użyj przycisku PISOWNIA -->REGULAMIN pkt 15. [hefid]