Poszukuje jakiegos wmiare teniego (powiedzmy do 10 zl) scalaka.
Ma to byc dekoder 1z16 na BCD, mogo to byc tylko symbole.
Ma to byc dekoder 1z16 na BCD, mogo to byc tylko symbole.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tammoll napisał:A jaki ma sens sterowanie przetwornika 8bitowego przy pomocy 4 bitowego sygnału? Co ma robić ten układ?Jednak co mam zrobic aby z tych 4 otrzymac 8 bitow ktore potrzebuje do przetwornika R-2R ( 8-bitowy) ???
Zastosowac jakies przelaczniki, przekazniki, lub cos innego???????
moll napisał:Na wejsciu c/a ma byc jakis sygnal cyfrowy (jak sama nazwa mowi ), ktory bedzie zamieniany na analogowy.