witam .Mam kłopot z pionem,uszkodzone są elementy nie do odczytania. Jak jest kapturek na kineskopie,odbiornik przy starcie sie wyłączy,jak go zdejmę ,to ruszy i wysokie jest cały czas .to jest mój problem,ewentualnie o jakaś podpowiedz proszę.Pozdrawiam
kolego jak pion nie ruszy to ci ta bestia nie wystartuje jak mi podasz nr tych uszkodzonych elementów to postaram ci wyslac te wartosci zreszta na elektrodzie jest chyba schemat tv18
pozdrawiam
R325-0R22, R350-3R3, D307- US1K. Zresztą oto fragment schematu:
Sprzedaż i serwis kas fiskalnych oraz sprzętu towarzyszącego.
Sprzedaż części zamiennych.
Porady tylko na forum!
Pozdrowienia z Podlasia (nie mylić z woj.podlaskim)