Witam. Kupiłem to radio niedawno, okazało się że mocno przerywało podczas odtwarzania CD. Rozkręciłem je, pousuwałem luzy na mechanice i zaczęło ładnie grać. Niestety czasem jednak zdarza się (zwykle rano), że coś się popierdzieli i przerywa prawie cały czas, nawet przy minimalnych nierównościach na drodze. A do tego dziś rano w ogóle nie chciało się włączyć. Zastanawiam się czy może to mieć związek z mrozem (dziś jest u mnie -5°C).
Mam więc pytanie. Czy takie zachowanie może mieć taką przyczynę. Jeśli tak, to czy jest to normalne w tym radiu??? Przecież to tylko -5°.
Mam więc pytanie. Czy takie zachowanie może mieć taką przyczynę. Jeśli tak, to czy jest to normalne w tym radiu??? Przecież to tylko -5°.