Witam,
Wczoraj skradziono mi telefon o marce wspomnianej powyżej. Zgłosiłem już blokadę karty Sim oraz dodatkowo jeszcze chcę zablokować IMEI. Czytałem na forach, że w nowych siemensach po blokadzie imei przez operatora nie można go odblokować w komisie, czy też raczej zmienić bo numer ten jest zapisany w jakiejś kości pamięci. Kobieta mi powiedziała w orange, że ten telefon bo blokadzie imei się nawet nie właczy. Czy mam gwarancję więc , że blokując imei u operatora orange , że nikt nie zmieni tego numeru na inny i będzie mógł znowu używać telefon? Pomóżcie
pozdrawiam
Wczoraj skradziono mi telefon o marce wspomnianej powyżej. Zgłosiłem już blokadę karty Sim oraz dodatkowo jeszcze chcę zablokować IMEI. Czytałem na forach, że w nowych siemensach po blokadzie imei przez operatora nie można go odblokować w komisie, czy też raczej zmienić bo numer ten jest zapisany w jakiejś kości pamięci. Kobieta mi powiedziała w orange, że ten telefon bo blokadzie imei się nawet nie właczy. Czy mam gwarancję więc , że blokując imei u operatora orange , że nikt nie zmieni tego numeru na inny i będzie mógł znowu używać telefon? Pomóżcie
pozdrawiam