#1 4499481 19 Lis 2007 21:56 Ishide Ishide Poziom 2 Posty: 3 Autor tematu Post #1 4499481 19 Lis 2007 21:56 czy zna ktoś jakiś dobrze działający (prosty) schemat radia ?? z góry THX
Pomocny post #2 4500728 20 Lis 2007 11:45 driwerr driwerr Poziom 13 Posty: 129 Pomógł: 5 Ocena: 52 Pomocny post? (+1) Pomocny post Post #2 4500728 20 Lis 2007 11:45 Chodzi Ci o odbiornik FM na częstotliwość 85-106MHz? jeśli tak to proszę: http://www.elportal.pl/pdf/k15/38_12a.pdf Niestety ceweczek nie unikniesz warto tez zajrzeć: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic149528.html Promuję tematy: 07.11.2020 Youtube: Polak, elektronik na Brytyjskiej Stacji Antarktycznej Halley VI