Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Audio System ADS 3504 czy Mac Audio mp 4000?

Lucek88 20 Nov 2007 18:15 3280 6
    Lucek88
    Level 12  
    Mam zamiar zakupić wzmacniacz 4 kanałowy ( do helixów db 62.1 i skrzyni solinga 123). Waham sie nad dwiema pozycjami a mianowicie nad noym mac audio mp 4000 lub Audio System ADS 3504 ( używka za 300 zł). Co polecacie??
    crazy_88
    Level 42  
    Brał bym osobiście audio system tu nie ma porównania.
    powalla
    Moderator of CarAudio
    Nawet nie przystoi w jednej linijce napisać AS i MacAudio :-) . Oczywiście polecam AS.
    Lucek88
    Level 12  
    No ok macie zapewne racje ale wiem że to może jest głupie pytanie ale dlaczego AS jest lepszy? Przecież mac audio ma większą moc? Chodzi o żywotność wzmacniacza?
    makiRzesz
    Level 12  
    z pewnoscia chodzi o jakosc dzwieku... a nie licz na to moc RMS... mam glosniki mac-audio (ktore chce sprzedac) i niby maja 200W RMS... a np: DLS B6 (najnizsza polka) ma tylko 50 RMS. ale nie ma co porownywac dzieku... ja wiem ze bede zawsze trzymal sie z daleka od mac czy inne takie...

pozdrawiam
    Lucek88
    Level 12  
    A Audio System czy BLAUPUNKT GTA-4 Mk II ?? Bo sam już nie wiem jak jest z tymi mocami:( Blaupunkt ma 60 W a ja chciałbym żeby ten wzmacniacz pograł jakoś z moja skrzynią soling...
    Pawel S.
    Level 39  
    ten mac jest niewiele lepszy od BP ale AS je deklasuje. to przeciez zupelnie inna polka cenowa. a jak wiadomo za cos w koncu trzeba zaplacic...