logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Sprinter 208D 1996 - migający licznik i wykrzyknik w trójkącie, co oznacza?

stacho918 21 Lis 2007 21:27 3892 4
REKLAMA
  • #1 4506476
    stacho918
    Poziom 14  
    Posty: 138
    Pomógł: 7
    Ocena: 50
    Zapala się i gaśnie wskazanie licznika razem ze znaczkiem wykrzyknika w trójkącie.Czego jest to sygnalizacja?
  • REKLAMA
  • #2 4507526
    autosuper
    Poziom 24  
    Posty: 667
    Pomógł: 69
    Ocena: 104
    Czy to auto posiada rowniez tachograf ?
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #3 4509214
    tonni24
    Poziom 16  
    Posty: 104
    Pomógł: 18
    Ocena: 48
    Jak jest to tachograf to przełącz na łóżeczka oba pokrętła i nie powinno migać, włóż też tarczki bo tak sygnalizuje brak tarczek a jeśli to nie pomogło i podczas jazdy zaczyna migać to jest uszkodzone tacho, jak coś to służę pomocą zajmuję się serwisem tachografów, nawet będziesz miał blisko do Zduńskiej Woli
  • REKLAMA
  • #4 4510661
    stacho918
    Poziom 14  
    Posty: 138
    Pomógł: 7
    Ocena: 50
    Tak autko ma tacho.Ale nie mam do niego instrukcji,jutro przełączę na łóżko i sie zobaczy
  • #5 4513862
    stacho918
    Poziom 14  
    Posty: 138
    Pomógł: 7
    Ocena: 50
    Pomogło,przestało migać.Wielkie dzięki.Temat zamykam.
REKLAMA