Jak jest to tachograf to przełącz na łóżeczka oba pokrętła i nie powinno migać, włóż też tarczki bo tak sygnalizuje brak tarczek a jeśli to nie pomogło i podczas jazdy zaczyna migać to jest uszkodzone tacho, jak coś to służę pomocą zajmuję się serwisem tachografów, nawet będziesz miał blisko do Zduńskiej Woli