Witam.
Mam tuner DIORA AS 502. Niestety od jakiegoś czasu notorycznie wyłącza się. Tzn. zaraz po włączeniu pochodzi od 1 sek do kilku lub kilkunastu min i wyłącza się!
Co to może być - PROCESOR???
Czasami potrafi nawet chodzić godzinę bez wyłączania się. Ostatnio włącza się na 0,5 sek i dalej przechodzi w stan czuwania!
Sprawdzałem połączenia i tzw. zimne luty na płycie - ale nic nie znalazłem.
Proszę o uwagi i sugestie co to może być.
Kupię i wymienię procesor - jak to nic nie da - to stracę tylko pieniądze.
Mam tuner DIORA AS 502. Niestety od jakiegoś czasu notorycznie wyłącza się. Tzn. zaraz po włączeniu pochodzi od 1 sek do kilku lub kilkunastu min i wyłącza się!
Co to może być - PROCESOR???
Czasami potrafi nawet chodzić godzinę bez wyłączania się. Ostatnio włącza się na 0,5 sek i dalej przechodzi w stan czuwania!
Sprawdzałem połączenia i tzw. zimne luty na płycie - ale nic nie znalazłem.
Proszę o uwagi i sugestie co to może być.
Kupię i wymienię procesor - jak to nic nie da - to stracę tylko pieniądze.