witam ma m problem z radmorem 5412 sprzęt nie działa ,jeden ze wskażników mocy świeci się cały do końca prawy,na lewym świecą dwie diody a le poza tym w głośnikach cisza.po włożeniu bezpiecznika odrazu się pali.proszę o p[omoc.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam