Witam.
Od pewnego czasu słychać szumy na lewym kanale. Nawet gdy jest włączony i wyciszony sam wzmacniacz. Zauważyłem, że kiedy docisną obudowę lub poruszam kablami, czasem przestaje szumieć. Podczas słuchania przez słuchawki, szumu nie ma.
Jaka może być przyczyna szumów? Proszę o radę.
Pozdrawiam
Od pewnego czasu słychać szumy na lewym kanale. Nawet gdy jest włączony i wyciszony sam wzmacniacz. Zauważyłem, że kiedy docisną obudowę lub poruszam kablami, czasem przestaje szumieć. Podczas słuchania przez słuchawki, szumu nie ma.
Jaka może być przyczyna szumów? Proszę o radę.
Pozdrawiam