6.12.2003.r stałem sie posiadaczem tej że radiostacji wojskowej.
Chciałbym ją uruchomić. Potrzebuje dokładnych wskazówek lub profesjonalnego artukułu na ten temat. Problem tyczy się ;
- zasilanie:jaki zasilacz, jak go podłączyć (potrzeba tam 2,5 V)
- mikrofon i słuchawki: jakie i jak podpiąć do wyjść , wyjść
- i jak ogólnie zacząć prace itd. itp.
Słyszałem że w ŚR był o tej radzieckiej radiostacji artykuł. Jak ktoś ma
ten art to niech go zeskanuje w ORC i wyśle na neo386(_at_)wp.pl
Proszę o pomoc w tej sprawie
Chciałbym ją uruchomić. Potrzebuje dokładnych wskazówek lub profesjonalnego artukułu na ten temat. Problem tyczy się ;
- zasilanie:jaki zasilacz, jak go podłączyć (potrzeba tam 2,5 V)
- mikrofon i słuchawki: jakie i jak podpiąć do wyjść , wyjść
- i jak ogólnie zacząć prace itd. itp.
Słyszałem że w ŚR był o tej radzieckiej radiostacji artykuł. Jak ktoś ma
ten art to niech go zeskanuje w ORC i wyśle na neo386(_at_)wp.pl
Proszę o pomoc w tej sprawie