Witam. Wymieniałem zębatkę stacji po skręceniu brzydko drukuje. Widać tylko niektóre linijki w wierszu.
Tusze udało się przeczyścić i napełnić. Po wyciągnięciu ich z karetki widać na spodzie tusz ale nie ma go na wydrukach
Wygląda to tak jakby głowica nie dotykała w całości kartki
Jak w tym modelu reguluje się odstęp karetki do kartki.
I jeszcze jedno. Oprogramowanie wersja 5... nie posiada opcji serwisowych (czyszczenie głowic) czy tak jest rzeczywiście?
Czy możliwe jest drukowanie tylko z kolorowym lub tylko czarnym atramentem jak to ma miejsce i innych hp?
Proszę o pomoc.
Tusze udało się przeczyścić i napełnić. Po wyciągnięciu ich z karetki widać na spodzie tusz ale nie ma go na wydrukach
Wygląda to tak jakby głowica nie dotykała w całości kartki
Jak w tym modelu reguluje się odstęp karetki do kartki.
I jeszcze jedno. Oprogramowanie wersja 5... nie posiada opcji serwisowych (czyszczenie głowic) czy tak jest rzeczywiście?
Czy możliwe jest drukowanie tylko z kolorowym lub tylko czarnym atramentem jak to ma miejsce i innych hp?
Proszę o pomoc.