Witam!
Ostatnio zrobił mi sie duży problem. Drukowałem swoim "chlebakiem" i przy 4 stronie odmówił mi posłuszeństwa. Chwilę przedtem praca drukarki była bardzo dziwna tzn. wydrukowała parę zdań i przestała pracować, chwilę odpoczywała, zaczęła dalej drukować itd.
Wraz z pojawieniem się problemu, wyskoczył komunikat o treści "Problem z pojemnikiem tuszu czarnego - proszę wyjąć i ponownie włożyć kartridż". Niestety nic to nie pomogło. Problem dotyczy wyłącznie pojemnika z czarnym tuszem (na kolorowo drukuje).
Dodam, że około 2 tygodnie wcześniej pojemnik z czarnym tuszem został uzupełniany i nie wykonałem kalibracji.
Proszę o rady o już nie wiem co robić!
Ostatnio zrobił mi sie duży problem. Drukowałem swoim "chlebakiem" i przy 4 stronie odmówił mi posłuszeństwa. Chwilę przedtem praca drukarki była bardzo dziwna tzn. wydrukowała parę zdań i przestała pracować, chwilę odpoczywała, zaczęła dalej drukować itd.
Wraz z pojawieniem się problemu, wyskoczył komunikat o treści "Problem z pojemnikiem tuszu czarnego - proszę wyjąć i ponownie włożyć kartridż". Niestety nic to nie pomogło. Problem dotyczy wyłącznie pojemnika z czarnym tuszem (na kolorowo drukuje).
Dodam, że około 2 tygodnie wcześniej pojemnik z czarnym tuszem został uzupełniany i nie wykonałem kalibracji.
Proszę o rady o już nie wiem co robić!